MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 16274120

nr 1627 4120

MIRROR

19th century, gilt, 77x40,

1800-tal, Förgylld, 77x40 cm

1000

SEK 1000

Monday June 10 2024
at 20:06:52